Πρωτάθλημα 2021-2022ΟΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
DatePlayersHour/CourtGroup
Sunday
29-05-2022
ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Diakosavvas A.
10:00
Court 1
GROUP A2
Πρωτάθλημα 2021-2022ΟΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
DatePlayersScoreGroup
18-06-2022ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
0 4
6 6
GROUP A2
17-06-2022Εμμανουηλ Σ.
Koutsoukos G.
4 6 10
6 2 2
GROUP A1
05-06-2022Marou D.
Τσουρουνακης Μ.
6 6
2 2
GROUP A2
04-06-2022Pistolas T.
Γιαννακάκης Χ.
6 6
4 4
GROUP A1
29-05-2022Pistolas T.
Μπόνης Η.
7 7
5 5
GROUP A1
29-05-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Πολυμενωφ Σ.
4 4 7
1 5 10
GROUP B1
28-05-2022Παπαγαπητου Ι.
Γιαννακάκης Χ.
6 6
1 0
GROUP A1
28-05-2022Koutsoukos G.
Kantidenos M.
3 0
6 6
GROUP A1
22-05-2022Koutsoukos G.
Mavronikolas P.
6 5 4
1 7 10
GROUP A1
21-05-2022Μπόνης Η.
Kantidenos M.
1 3
6 6
GROUP A1
15-05-2022ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 1 10
4 4 6
GROUP B1
15-05-2022ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πολυμενωφ Σ.
2 0
4 4
GROUP B1
15-05-2022Γρηγοράς Κ.
Εμμανουηλ Σ.
0 1
6 6
GROUP A1
15-05-2022 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Τάκκος Κ.
6 6
1 3
GROUP A2
14-05-2022Marou D.
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4 4
6 6
GROUP A2
14-05-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 4
1 1
GROUP B2
14-05-2022Μπακαλουμας Τ.
Χειμωνέττος Κ.
4 4 10
0 5 5
GROUP B4
14-05-2022Καστρινάκης Λ.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 3
5 5
GROUP B2
14-05-2022 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
6 6
1 2
GROUP A2
10-04-2022Πολυμενωφ Σ.
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
4 4
2 0
GROUP B1
10-04-2022ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Πολυμενωφ Σ.
1 1
4 4
GROUP B1
10-04-2022Καστρινάκης Λ.
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 5
1 3
GROUP B2
10-04-2022ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Λαδικος Δ.
0 1
4 4
GROUP B4
10-04-2022Mavronikolas P.
Παπαγαπητου Ι.
7 4 10
5 6 8
GROUP A1
09-04-2022Grigoriadis N.
Γρηγοράς Κ.
1 3
6 6
GROUP A1
09-04-2022Ananias A.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
1 5 10
4 3 7
GROUP B2
09-04-2022Michalakis P.
ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 2
4 4
GROUP B4
09-04-2022Aggourias G.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
4 4
0 2
GROUP B2
03-04-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
Sotirakis B.
5 4
3 2
GROUP B2
03-04-2022ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
2 0
GROUP B2
03-04-2022Μαγαλιός Β.
Michalakis P.
2 2
4 4
GROUP B4
02-04-2022Μπακαλουμας Τ.
Michalakis P.
4 5
2 3
GROUP B4
02-04-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 4
2 1
GROUP B1
02-04-2022ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Charalampous D.
4 5
1 3
GROUP B3
02-04-2022Aggourias G.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 5
4 4
GROUP B2
02-04-2022Γρηγοράς Κ.
Kantidenos M.
0 0
6 6
GROUP A1
30-03-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
1 0
4 4
GROUP B1
20-03-2022ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 1
4 4
GROUP B1
19-03-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΨΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1 4 10
4 0 4
GROUP B1
19-03-2022Ananias A.
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 4
0 0
GROUP B2
19-03-2022Καστρινάκης Λ.
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
1 1
GROUP B2
19-03-2022ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ Ν.
Foukas S.
4 5
2 3
GROUP B3
14-03-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 2 10
4 4 6
GROUP B2
13-03-2022Ατματζιδης Λ.
Charalampous D.
0 2
4 4
GROUP B3
13-03-2022ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Μ.
ΠΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 3
5 5
WOMEN
13-03-2022Kantidenos M.
Κατταβενος Π.
6 6
1 4
GROUP A1
13-03-2022 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
1 2
4 4
GROUP B2
13-03-2022Foukas S.
Καραμανωλης Φ.
4 4
0 0
GROUP B3
12-03-2022V. Malotras G.
Τάκκος Κ.
6 6
1 2
GROUP A2
12-03-2022Τεμπλαλεξης Ν.
ΨΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 4
0 2
GROUP B1
12-03-2022ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
6 6
0 3
GROUP A2
12-03-2022Pistolas T.
Γρηγοράς Κ.
6 6
3 3
GROUP A1
11-03-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Limberis S.
5 5
3 4
GROUP B1
06-03-2022Παπαγαπητου Ι.
Kantidenos M.
6 6
4 0
GROUP A1
05-03-2022Χειμωνέττος Κ.
Λαδικος Δ.
0 2
4 4
GROUP B4
05-03-2022V. Malotras G.
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
6 6
1 1
GROUP A2
05-03-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
4 4
1 0
GROUP B2
05-03-2022 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Grigoriadis N.
6 6
0 0
GROUP A1
05-03-2022Limberis S.
ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3 4
5 5
GROUP B1
05-03-2022Γρηγοράς Κ.
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
1 1
6 6
GROUP A1
05-03-2022ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7 6
5 3
GROUP A2
27-02-2022Εμμανουηλ Σ.
Kantidenos M.
6 7
3 6
GROUP A1
27-02-2022Koutsoukos G.
Παπαγαπητου Ι.
2 2
6 6
GROUP A1
20-02-2022Πολυμενωφ Σ.
Limberis S.
4 4
2 0
GROUP B1
20-02-2022Κατταβενος Π.
Mavronikolas P.
6 4 10
4 6 6
GROUP A1
19-02-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
Καστρινάκης Λ.
4 4
1 1
GROUP B2
19-02-2022Χειμωνέττος Κ.
Michalakis P.
4 4
1 0
GROUP B4
19-02-2022Koutsoukos G.
Pistolas T.
6 1 10
4 6 8
GROUP A1
19-02-2022V. Malotras G.
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
6 6
4 3
GROUP A2
19-02-2022Γιαννακάκης Χ.
Tsigkras K.
4 5
0 4
GROUP B3
19-02-2022Τάκκος Κ.
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7 4 10
6 6 2
GROUP A2
13-02-2022Λαδικος Δ.
Μπακαλουμας Τ.
3 5 7
5 4 10
GROUP B4
13-02-2022Ατματζιδης Λ.
Maravelias A.
0 1
4 4
GROUP B3
13-02-2022Γκιούντιτσε Α.
ΠΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 4
2 2
WOMEN
13-02-2022ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 5
2 4
GROUP B1
13-02-2022Tsigkras K.
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ Ν.
0 1
4 4
GROUP B3
13-02-2022Τάκκος Κ.
ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 6
4 0
GROUP A2
13-02-2022ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
Limberis S.
5 4
4 0
GROUP B1
13-02-2022ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Χειμωνέττος Κ.
4 4
2 2
GROUP B4
12-02-2022ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μαγαλιός Β.
4 4
1 1
GROUP B4
12-02-2022Foukas S.
Charalampous D.
1 2
4 4
GROUP B3
12-02-2022Aggourias G.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
4 1 10
1 4 7
GROUP B2
12-02-2022Pistolas T.
Grigoriadis N.
6 6
4 3
GROUP A1
12-02-2022ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Παναγόπουλος Π.
4 4
2 1
GROUP B3
12-02-2022Sotirakis B.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
4 4
2 1
GROUP B2
12-02-2022Petralia Y.
Takkou E.
4 4
0 0
WOMEN
11-02-2022Diakosavvas A.
ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 6
4 1
GROUP A2
11-02-2022Kantidenos M.
Γιαννακάκης Χ.
6 6
1 0
GROUP A1
06-02-2022Marou D.
Τάκκος Κ.
6 1 4
3 6 10
GROUP A2
06-02-2022Εμμανουηλ Σ.
Mavronikolas P.
6 6
4 1
GROUP A1
06-02-2022ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
1 0
4 4
GROUP B1
06-02-2022ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
7 6
6 4
GROUP A2
06-02-2022ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 4
1 2
GROUP B4
05-02-2022Μπόνης Η.
Mavronikolas P.
3 3
6 6
GROUP A1
05-02-2022Καστρινάκης Λ.
ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 5
3 3
GROUP B2
05-02-2022ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
5 4
4 1
GROUP B2
05-02-2022Τεμπλαλεξης Ν.
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 4
2 1
GROUP B1
05-02-2022 ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Papaoikonomou S.
4 3
5 5
GROUP B1
05-02-2022ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
6 7
4 5
GROUP A2
05-02-2022Kantidenos M.
Grigoriadis N.
6 6
0 1
GROUP A1
05-02-2022Ananias A.
Aggourias G.
0 2
4 4
GROUP B2
05-02-2022ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Tsigkras K.
4 4
2 1
GROUP B3
29-01-2022Καραμανωλης Φ.
ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
0 1
4 4
GROUP B3
29-01-2022Koutsoukos G.
Γρηγοράς Κ.
6 6
0 2
GROUP A1
29-01-2022Ananias A.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣR
5 3
4 1
GROUP B2
29-01-2022ΚΟΥΝΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Michalakis P.
1 0
4 4
GROUP B4
29-01-2022Γιαννακάκης Χ.
Μπόνης Η.
5 6 13
7 3 15
GROUP A1
28-01-2022 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 6
4 4
GROUP A2
28-01-2022ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
V. Malotras G.
2 6 10
6 3 2
GROUP A2
23-01-2022ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΙΝΤΑ ΝΑΝΣΥ
1 1
4 4
WOMEN
23-01-2022Maravelias A.
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ Ν.
0 1
4 4
GROUP B3
23-01-2022ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
Τάκκος Κ.
4 6 7
6 1 10
GROUP A2
23-01-2022ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Foukas S.
4 4
0 0
GROUP B3
23-01-2022Ananias A.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
0 1
4 4
GROUP B2
16-01-2022Κατταβενος Π.
Γιαννακάκης Χ.
6 6
3 0
GROUP A1
17-12-2021V. Malotras G.
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 6 2
6 3 10
GROUP A2
16-12-2021Εμμανουηλ Σ.
Μπόνης Η.
6 6
1 1
GROUP A1
15-12-2021Γιαννακάκης Χ.
Foukas S.
4 4
0 2
GROUP B3
15-12-2021Diakosavvas A.
Τσουρουνακης Μ.
6 6
0 3
GROUP A2
15-12-2021ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Limberis S.
2 2
4 4
GROUP B1
15-12-2021ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Τεμπλαλεξης Ν.
1 1
4 4
GROUP B1
12-12-2021Foukas S.
Maravelias A.
0 4 10
4 2 5
GROUP B3
11-12-2021Γιαννακάκης Χ.
Mavronikolas P.
4 0
6 6
GROUP A1
11-12-2021ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Τσουρουνακης Μ.
6 6
2 2
GROUP A2
11-12-2021Τεμπλαλεξης Ν.
ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
4 4
2 0
GROUP B1
11-12-2021Χειμωνέττος Κ.
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 3 10
2 5 7
GROUP B4
11-12-2021Καστρινάκης Λ.
Ananias A.
2 4 6
4 1 10
GROUP B2
02-12-2021Mavronikolas P.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 4 10
4 6 5
GROUP A1
28-11-2021ΠΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
4 4
0 1
WOMEN
28-11-2021Sotirakis B.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
3 1
5 4
GROUP B2
28-11-2021Γιαννακάκης Χ.
Γρηγοράς Κ.
6 6 10
7 4 12
GROUP A1
28-11-2021Kantidenos M.
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 1
6 6
GROUP A1
26-11-2021ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
26-11-2021Ananias A.
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
1 4
4 5
GROUP B2
23-11-2021Τσουρουνακης Μ.
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
0 6 10
6 0 8
GROUP A2
22-11-2021ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
21-11-2021Maravelias A.
Αποστολας Γ.
4 4
1 2
GROUP B3
21-11-2021ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
Καστρινάκης Λ.
4 2 10
2 4 7
GROUP B2
21-11-2021ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣR
Λαδικος Δ.
0 0
4 4
GROUP B4
21-11-2021ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Μ.
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5 4
4 2
WOMEN
21-11-2021Diakosavvas A.
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1 6 11
6 1 9
GROUP A2
21-11-2021Καραμανωλης Φ.
Ατματζιδης Λ.
4 4
0 1
GROUP B3
21-11-2021Τάκκος Κ.
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣR
6 7
1 5
GROUP A2
21-11-2021ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
0 1
6 6
GROUP A2
21-11-2021ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
0 1
6 6
GROUP A2
21-11-2021Koutsoukos G.
Γιαννακάκης Χ.
6 6
1 1
GROUP A1
20-11-2021Παναγόπουλος Π.
Maravelias A.
4 4
0 1
GROUP B3
20-11-2021ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ Ν.
4 5
2 4
GROUP B3
20-11-2021Μπακαλουμας Τ.
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 2 8
2 4 10
GROUP B4
20-11-2021ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 5
1 3
GROUP B2
20-11-2021Μπακαλουμας Τ.
ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 5 10
5 4 8
GROUP B4
20-11-2021ΠΙΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μαγαλιός Β.
4 4
1 1
GROUP B4
20-11-2021Charalampous D.
Καραμανωλης Φ.
4 0 4
2 4 10
GROUP B3
20-11-2021ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ Ν.
Ατματζιδης Λ.
4 4
0 1
GROUP B3
20-11-2021ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 6
1 4
GROUP A2
20-11-2021Sotirakis B.
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
0 1
GROUP B2
20-11-2021Μαγαλιός Β.
Λαδικος Δ.
0 0
4 4
GROUP B4
20-11-2021Τάκκος Κ.
ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 6
3 3
GROUP A2
20-11-2021Marou D.
Πιστολας Γιώργος
6 6
3 1
GROUP A2
20-11-2021ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
Diakosavvas A.
2 3
6 6
GROUP A2
20-11-2021ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Diakosavvas A.
1 2
6 6
GROUP A2
20-11-2021Γιαννακάκης Χ.
Εμμανουηλ Σ.
1 1
6 6
GROUP A1
19-11-2021Γιαννακάκης Χ.
Maravelias A.
4 4
0 1
GROUP B3
19-11-2021ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 0 10
2 4 5
GROUP B2
19-11-2021Aggourias G.
Καστρινάκης Λ.
4 5
2 3
GROUP B2
19-11-2021Marou D.
ΤΣΙΡΑΚΟΣ Ι.
7 6
6 2
GROUP A2
19-11-2021Τσουρουνακης Μ.
ΣΙΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6 1 10
4 6 5
GROUP A2
18-11-2021Παναγόπουλος Π.
Καραμανωλης Φ.
4 4
2 2
GROUP B3
16-11-2021Takkou E.
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
14-11-2021Grigoriadis N.
Γιαννακάκης Χ.
6 7
3 5
GROUP A1
14-11-2021ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
0 0
GROUP B2
14-11-2021Koutsoukos G.
Grigoriadis N.
6 3 10
1 6 5
GROUP A1
14-11-2021Diakosavvas A.
Marou D.
7 4 14
6 6 12
GROUP A2
14-11-2021ΨΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
4 5
0 4
GROUP B1
14-11-2021Τεμπλαλεξης Ν.
ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 4
0 2
GROUP B1
13-11-2021ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Γιαννακάκης Χ.
4 1 11
1 4 9
GROUP B3
13-11-2021ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 3 10
3 5 6
GROUP B2
13-11-2021ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Πολυμενωφ Σ.
2 5 12
4 3 10
GROUP B1
13-11-2021ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Papaoikonomou S.
2 1
4 4
GROUP B1
13-11-2021Παναγόπουλος Π.
Charalampous D.
4 4
0 2
GROUP B3
13-11-2021Παπαγαπητου Ι.
Grigoriadis N.
6 6
2 2
GROUP A1
13-11-2021ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
0 0
GROUP B2
13-11-2021Foukas S.
Αποστολας Γ.
4 4
0 1
GROUP B3
13-11-2021ΨΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Papaoikonomou S.
5 4
3 1
GROUP B1
13-11-2021Τεμπλαλεξης Ν.
Limberis S.
4 4
0 0
GROUP B1
13-11-2021V. Malotras G.
Marou D.
6 6
3 2
GROUP A2
12-11-2021ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Λαδικος Δ.
4 1 9
2 4 11
GROUP B4
12-11-2021Tsigkras K.
Maravelias A.
4 4
1 2
GROUP B3
12-11-2021Γιαννακάκης Χ.
Παναγόπουλος Π.
4 4
2 1
GROUP B3
12-11-2021Sotirakis B.
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 4 7
5 1 10
GROUP B2
12-11-2021ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α.
Aggourias G.
4 5
1 4
GROUP B2
11-11-2021Petralia Y.
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
09-11-2021ΜΠΟΙΝΤΑ ΝΑΝΣΥ
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
07-11-2021Χειμωνέττος Κ.
Μαγαλιός Β.
4 4
1 0
GROUP B4
07-11-2021Sotirakis B.
ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 4
0 2
GROUP B2
07-11-2021ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΥΝΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 4
2 2
GROUP B4
07-11-2021Εμμανουηλ Σ.
Grigoriadis N.
6 6
1 1
GROUP A1
07-11-2021ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Papaoikonomou S.
4 1 9
0 4 11
GROUP B1
07-11-2021ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
Ananias A.
1 0
4 4
GROUP B2
07-11-2021Κατταβενος Π.
Γρηγοράς Κ.
6 6
2 0
GROUP A1
07-11-2021Foukas S.
Ατματζιδης Λ.
4 4
2 0
GROUP B3
07-11-2021Τεμπλαλεξης Ν.
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
4 4
0 0
GROUP B1
07-11-2021Πιστολας Γιώργος
Τσουρουνακης Μ.
4 3
6 6
GROUP A2
06-11-2021ΚΛΟΥΒΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
Αποστολας Γ.
4 4
0 0
GROUP B3
06-11-2021Γιαννακάκης Χ.
Ατματζιδης Λ.
4 4
0 0
GROUP B3
06-11-2021Χειμωνέττος Κ.
ΚΟΥΝΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 4
0 0
GROUP B4
06-11-2021ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
2 2
4 4
GROUP B1
06-11-2021Καστρινάκης Λ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
4 4
0 0
GROUP B2
06-11-2021ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Aggourias G.
3 1
5 4
GROUP B2
06-11-2021ΠΑΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
1 1
4 4
GROUP B1
06-11-2021Παναγόπουλος Π.
Foukas S.
4 5
1 3
GROUP B3
06-11-2021Tsigkras K.
Καραμανωλης Φ.
4 4 5
5 1 10
GROUP B3
06-11-2021ΤΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Π.
3 4 10
5 2 4
GROUP B1
06-11-2021ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.
ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ
4 4
0 0
GROUP B2
06-11-2021Sotirakis B.
Aggourias G.
4 2 10
2 4 8
GROUP B2
06-11-2021Τεμπλαλεξης Ν.
Πολυμενωφ Σ.
4 2 7
0 4 10
GROUP B1
06-11-2021Παπαγαπητου Ι.
Κατταβενος Π.
6 6
4 0
GROUP A1
06-11-2021Γκιούντιτσε Α.
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
06-11-2021ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Πιστολας Γιώργος
6 6
2 3
GROUP A2
06-11-2021ΠΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Petralia Y.
0 5 8
4 3 10
WOMEN
05-11-2021Tsigkras K.
Foukas S.
4 4
0 1
GROUP B3
05-11-2021 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΚΑΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
0 0
4 4
GROUP B2
05-11-2021ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ
Γκιούντιτσε Α.
0 0
4 4
WOMEN
05-11-2021Petralia Y.
ΜΠΟΙΝΤΑ ΝΑΝΣΥ
5 4
3 1
WOMEN
05-11-2021ΠΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 6
0 0
WOMEN
04-11-2021Takkou E.
ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ
4 5
1 3
WOMEN
31-10-2021ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Μ.
Takkou E.
4 4
0 0
WOMEN
31-10-2021 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατταβενος Π.
6 6
4 4
GROUP A1
30-10-2021Μπόνης Η.
Κατταβενος Π.
7 6 10
5 7 12
GROUP A1
29-10-2021ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Μ.
Petralia Y.
3 2
5 4
WOMEN
26-10-2021ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Takkou E.
4 4
1 0
WOMEN
26-10-2021ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Μ.
Γκιούντιτσε Α.
5 5
4 3
WOMEN
24-10-2021ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ
ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
0 3
4 5
WOMEN
24-10-2021Μπόνης Η.
Grigoriadis N.
6 6 5
4 7 10
GROUP A1
23-10-2021ΜΠΟΙΝΤΑ ΝΑΝΣΥ
ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
4 4
0 1
WOMEN
23-10-2021Mavronikolas P.
Grigoriadis N.
6 6
2 2
GROUP A1
23-10-2021Εμμανουηλ Σ.
Κατταβενος Π.
6 7
1 5
GROUP A1
23-10-2021Γρηγοράς Κ.
Μπόνης Η.
5 7 10
7 6 8
GROUP A1
23-10-2021Koutsoukos G.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 7
4 6
GROUP A1
23-10-2021Kantidenos M.
Pistolas T.
6 6
0 3
GROUP A1
17-10-2021Παπαγαπητου Ι.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 6
0 0
GROUP A1
17-10-2021Koutsoukos G.
Μπόνης Η.
6 7
2 5
GROUP A1
17-10-2021Mavronikolas P.
Γρηγοράς Κ.
6 6
2 3
GROUP A1
17-10-2021Pistolas T.
Παπαγαπητου Ι.
2 3
6 6
GROUP A1
16-10-2021Mavronikolas P.
Kantidenos M.
5 0
7 6
GROUP A1
16-10-2021Παπαγαπητου Ι.
Μπόνης Η.
6 6
0 1
GROUP A1
16-10-2021 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εμμανουηλ Σ.
3 3
6 6
GROUP A1
16-10-2021Εμμανουηλ Σ.
Pistolas T.
6 6
2 2
GROUP A1
Πρωτάθλημα 2021-2022ΟΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2021-2022

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Για την φάση των ομίλων
Για τα group στην κατηγορία Α
• 2 νικηφόρα sets (6 games/ 6-6 games tie-break των 7 πόντων). Σε περίπτωση ισοβαθμίας super tie brake (10 πόντους)
• Χωρίς Advantage

Για τα group στην κατηγορία Β
• 2 νικηφόρα sets short set (4 games/ 4-4 games tie-break των 7 πόντων). Σε περίπτωση ισοβαθμίας super tie brake (10 πόντους)

Για τα group στην κατηγορία women
• 2 νικηφόρα sets short set (4 games/ 4-4 games tie-break των 7 πόντων). Σε περίπτωση ισοβαθμίας super tie brake (10 πόντους)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Για κάθε κερδισμένο set ο αθλητής θα κερδίζει έναν βαθμό.
Αν δύο αθλητές έχουν ίσο αριθμό βαθμών, το αποτέλεσμα του αγώνα ανάμεσα τους θα κρίνει τον νικητή.
Αν τρεις ή περισσότεροι αθλητές έχουν ίσο αριθμό βαθμών, ακολουθείται η ακόλουθη διαδικασία:
Το ποσοστό των κερδισμένων σετ προς τα παιγμένα σετ εναντίων όλων των παικτών , κρίνει τον νικητή. Αν το ποσοστό των κερδισμένων σετ είναι ίσο, το ποσοστό των κερδισμένων games προς τα παιγμένα games εναντίων όλων των παικτών, κρίνει τον νικητή. -Αν εξακολουθεί να υπάρχει ισοβαθμία, αυτή θα λυθεί με κλήρωση. Αν κάποιος αγώνας διακοπεί για οποιονδήποτε λόγο (τραυματισμός κτλ.) θα καταμετρηθεί για θέματα ισοβαθμίας το πλήρες σκορ. Π.χ. Αν προηγείται ο Παίκτης Α του Παίκτη Β 6-1 2-0 και ο Παίκτης Β τραυματιστεί και εγκαταλείψει, το σκορ θα καταγραφεί ως 6-1 6-0. Αν ένας αγώνας είναι walk-over το σκορ θα καταγραφεί ως 6-0/ 6-0 (walk over θα υπάρξει και σε περίπτωση που ο αθλητής καθυστερήσει στον αγώνα 20min πέρα της ώρας του αγώνα χωρίς ενημέρωση)

ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

1. Στον πρώτο αγώνα οι αθλητές υπογράφουν υπεύθυνη δήλωση ότι είναι υγιείς και αναλαμβάνουν πλήρως την ευθύνη για την συμμετοχή στο πρωτάθλημα (υπάρχει διαθέσιμη στο www.oap.gr)
2. Τα παιχνίδια διεξάγονται με μπάλες των αθλητών
3. Οι αθλητές θα κάνουν 10min ζέσταμα για την έναρξη του αγώνα (να τηρείται για μην υπάρχουν καθυστερήσεις)
4. Το κόστος συμμετοχής για κάθε αγώνα είναι 5€
5. Λόγω Covid 19 η χρήση αντισηπτικού είναι υποχρεωτική κατά την έναρξη και λήξη του αγώνα.
6. Οι αθλητές οφείλουν να επιδεικνύουν συμπεριφορά που αρμόζει στο άθλημα και να τηρούν το Fair Play

Κατά την διάρκεια των αγώνων θα τηρηθούν τα υγειονομικά πρωτόκολλα που ορίζει η ΕΦΟΑ.

1) Να παρουσιάσουν πιστοποιητικό Εμβολιασμού
2) Να παρουσιάσουν πιστοποιητικό Νόσησης
3) Να παρουσιάσουν μοριακό έλεγχο ( pcr ) 72 ωρών ή έλεγχο rapid test 24 ωρών
4) Οι αθλητές/τριες πιστοποιητικό self-test
5) Υποχρεωτική η χρήση μάσκας ( οι αθλητές/τριες θα την βγάζουν μόνο κατά την ώρα του αγώνα τους )

Διαβάστε περισσότερα: https://www.oap.gr/news/deltio-typoy3/
Πρωτάθλημα 2021-2022ΟΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
There are no sponsors for the tournament



Ok
For your best experience and functionality of the application we use cookies. By remaining on the page you agree with Privacy Policy